10 kroků ke tvorbě vaší úspěšné osobní značky

160

Vaše osobní značka sděluje vaši hodnotu světu – nejen potenciálním zaměstnavatelům, ale prakticky všem. Osobní značka je dnes naprosto nezbytná pro osobní rozvoj, kariérní postup, a dokonce i pro vás samotné. Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.

Vyjádření toho, kdo jste, co děláte a proč to děláte, vám pomůže postavit se k úspěchu a otevřít dveře nové kariérní příležitosti.

Dnes se značná část osobních značek uskutečňuje prostřednictvím online přítomnosti, což často znamená mít účty na sociálních sítích. Ale než začnete skákat z jedné sítě do druhé, abyste poslali pár obrázků, o kterých si myslíte, že vás „představují“, proveďte pár kroků zpět. Rozvoj silné osobní značky se nestane přes noc.

S profesionálním účelem, cvičením vašeho psaní, porozuměním vaší konkurenci, využíváním sociálních médií (nejen Facebooku) – jedná se pouze o řadu kroků k vybudování vaší úspěšné osobní značky.

Podívejte se těchto 10 kroků, které vám pomohou strategicky budovat svou nejlepší osobní značku.

Přečíst
Pár nových tipů pro Váš pohovor

 

 

Grafika zdroj

Photo by Nathan Dumlao on Unsplash

- Reklama -
Předchozí článekRodina a práce. Starat se a neztratit práci?
Další článekProč je dnešní HR rozbité?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.