10 tipů pro přilákání Vašich uchazečů ze sociálních sítí

507

Pár rad a tipů, jak být atraktivní pro Vaše uchazeče na sociálních sítích. 10 tipů jak být úspěšnější na sociálních sítích ve zkratce.

  1. Začneme Vaším domácím úkolem, v kterém musíte zjistit, kdo je Vaše cílová skupina.
  2. Ujistěte se, že váš titulek, Vaše sdělení říká lidem to, co děláte – čím méně záhadné, tím lépe.
  3. Snažte se mít vhodný obrázek u Vašeho sociálního profilu – reálná fotografie.
  4. Zachovejte si stejný profilový obrázek napříč všemi sociálními kanály, které kandidáti mohou objevit, a také zůstaňte ve Vaší komunikaci konzistentní – stejná linka.
  5. Napište detail svého profilu pro Vaše konkrétní publikum – toto není zpráva pro marketing nebo Vašeho nadřízeného, mělo by to být pro Vaše publikum a chceme je do našeho sdělení aktivně zapojit.
  6. Ujistěte se, že jste pravidelně aktivní na svých profilech. Váš profil nesmí být neaktivní a pasivní.
  7. Zajistěte, aby byl Váš obsah zajímavý, určen Vašemu publiku. Neměl by být nudný anebo kopírovaný z jiných zdrojů. Pokud si nejste obsahem jistí, raději ho nepoužijte.
  8. Vždy se spojujte a následujte, sdílejte, snažte se budovat spojení na sítích LinkedIn, Twitteru a třeba Facebook nebo Instagram.
  9. Čím více se zapojíte, tím je pravděpodobnější, že Vaše cílová skupina Vás bude následovat. Držte s nimi krok, komentujte, sdílejte obsah, projevte Vaše sympatie.
  10. Vložte svou osobní značku, Vaši image do svých sociálních profilů – to pomáhá budovat svou vlastní individuální značku a odlišit svůj profil od ostatních.
Další článek:  Útočí Facebook na LinkedIn?

Pokud toto téma s Vámi rezonuje a budete potřebovat nějakou pomoc ve Vaší společnosti, jsem Vám rád k dispozici.

- Reklama -