10 způsobů, jak účinně snížit váš stres z práce

210

Máte občas vysoký tlak a není to zrovna při sportu? Nedovolte, aby si stres vybral daň na vašem zdraví, protože to je něco, co si za peníze prostě nemůžete koupit. Péče o duševní zdraví je priorita pro nás všechny a tato grafika vám ukazuje 10 způsobů, jak efektivně zmírnit váš stres.

V přehledné grafice naleznete vše, od nadměrné konzumace nevhodných nápojů, jako je kofein a alkohol, investování času do cvičení, cvičení relaxačních a meditačních technik, aby se uklidnila a zklidnila vaše mysl, a to co je také důležité je naučení se říkat ne. Za pár sekund znáte to hlavní, co může ovlivňovat hladinu vašeho stresu.

 

Zdroj: www.larkr.com

- Reklama -
Předchozí článekStress management. Tichý zabiják firem se jmenuje stres
Další článekSranda patří do práce. Co myslíte?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.