11 klíčových otázek na téma životopis

352

Když přijde na psaní životopisu, je pochopitelné, že Vás napadne spousta otázek. Většina kandidátů má otázky kolem obecných zásad a osvědčených postupů. Je těžké přesně vědět, co náboráři a zaměstnavatelé chtějí vidět ve Vašem životopisu, ale v této infografice Vám hodně věcí objasníme. 11 klíčových otázek, co mám být ve Vašem životopise, je zodpovězeno!

Jak dlouhý by měl být životopis? Jaká je ideální délka životopisu, aby prodal Váš talent potenciálnímu zaměstnavateli?

Měli nebo neměli byste zahrnout všechny Vaše dosavadní zkušenosti? Kolik zkušeností zahrnout do Vašeho životopisu a co chtějí zaměstnavatelé vidět?

Co myslíte, potřebujete průvodní dopis? Potřebují náboráři vidět Váš průvodní dopis a znát důvody, proč se o místo ucházíte?

Jak se optimálně vypořádat s mezerami v zaměstnání? Jak udělat svoji pracovní historii transparentní a pozitivní?

Více v infografice společnosti standout-cv.com

 

- Reklama -
Předchozí článekBuďte optimističtí..:)
Další článekŽijte životem své zaměstnanecké značky!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.