16 SEO tipů pro kariérní stránky

261

Podle portálu Ahrefs.com je nejdůležitějším faktorem pro optimalizovanou kariérní stránku její layout a architektura, která obsahuje dobře propracovaná a relevantní klíčová slova, se správnými názvy, popisy, názvy stránek a podobně důležitými prvky.

Design webových, kariérních stránek musí naplňovat uživatelskou zkušenost, přívětivost, přehlednost a intuitivnost. Pro sledování bugů a problémů, by měla stránka využivat Google search consoli pro pochopení provozu webové stránky a její následné optimalizaci a vaši návštěvnost a publikum sledovat díky Google analytics. Další důležitou roli hraje i obsahová optimalizace a rychlost načtení kariérní stránky. Klíčovou roli v poslední době hraje responzivní design, jak pro dekstop tak pro mobilní zařízení a tablety. Optimalizujte obrázky vašich firem, tvořte kvalitní zpětné odkazy, budujte sociální kanály médií. Více v infografice.

 

SEO tipy pro kariérní stránky

Zdroj: www.ahrefs.com

 

- Reklama -
Předchozí článekHledám práci
Další článekJak na personální marketing?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.