18 kroků dokonalého LinkedIn profilu!

322

LinkedIn je zodpovědný za 80% obchodu plynoucího ze sociálních medií, obecně. 77% uživatelů sítě LinkedIn tvrdí, že využívají tuto síť k analýze a hledání profilů firem, klientů a zaměstnanců. 76% uživatelů využívající placenou verzi LinkedIn využívá nástroj: „Kdo si prohlédl Váš profil“, jako prvek vedoucí k budování nových kontaktů a doporučení.

Přehled těch nejzajímavějších:

  • Nejvhodnější čas na umístění příspěvku je mezi 10:00 až 14:00 a zajistí Vám největší počet sdílení. Já osobně preferuji úterý a středu.
  • 13x zvýšíte svůj výskyt ve vyhledávání, pokud si k profilu přidáte vaše dovednosti a získáte nějaké doporučení Vaší práce.
  • Přihlašujte se každý den a umísťujte vaše aktualizace a komunikujte s ostatními. Obvykle Vám to zajistí 20 článků měsíčně a zásah přibližně 60% vašeho publika nebo sdílených spojení.

Více v LinkedIn infografice:

18 tipů pro Váš LinkedIn

Zdroj: www.truconversion.com

- Reklama -
Předchozí článekStay Hungry. Stay Foolish | Buďte hladoví, buďte blázniví.
Další článek5 základů pro úspěšný náborový marketing
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.