2017 je rokem kandidáta, pozor na to!

167

Doufáte, že se vám zvýší plat v roce 2017? No, možná pro vás mám dobrou zprávu. Rok 2017 je vzhledem k nedostatku lidí velice kladně nakloněný k tomu být rokem, kdy se mzdy a platy budou skutečně zvyšovat, a to na všech trzích.

To ale samo o sobě nestačí, je třeba být proaktivní a na jednání o mzdě nebo platu se je nutné dobře připravit. Tato hezká infografika vám ukáže jaké jsou trendy trhu práce, mezd a platu v roce 2017 a ještě si zopakujete slovíčka.

Plat, odměna, mzda? Jaké jsou trendy roku 2017?

Zdroj: rothstaffing.com

Odebírejte můj email newsletter zdarma a již vám nic neuteče. Novinky, tipy a rady pro vaši práci, zaměstnání nebo kariéru, ale také témata pracovního a osobního života. Odebírejte zde.

- Reklama -
Předchozí článekVideo, jako nástroj pro váš personální marketing? Přehled toho co funguje.
Další článekJak měříte svůj employer branding?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.