Tipy pro interview. 50 let praxe z interview Nicka Hewerse

265

Během posledních 50 let byl Nick Hewer u hodně rozhovorů a interview. Zde jsou jeho tipy pro vaše úspěšné interview.

Tipy pro interview

1. První dojem

Během prvních 20 sekund buď žijete nebo zemřete. Buďte příjemní a sympatičtí. Lidé rádi kupují od lidí, které mají rádi.

2. Proveďte svůj výzkum

Je úžasné kolik lidí nedělá žádný výzkum o podnikání, službě nebo produktu, s nimiž se zaměstnavatel zabývá. To je klíč! Chcete a musíte vědět, o čem mluvíte. Jedna otázka od zaměstnavatele o jeho podnikání, a vy na to nemůžete odpovědět? Upřímně řečeno, jste bez šance.

3. Strukturované odpovědi

Když odpovídáte na otázku, postupujte pomalu, jasně a strukturovaně. Jste v oblasti mezilidské komunikace a musíte na to jít správně.

4. Řekněte svůj příběh

Zaměstnavatel se zeptá: „Co jste dělali v předchozím zaměstnání?“ To vy jim dáte příběh, jen vy víte, co jste dělali, řekněte to dobře, řekněte to pozitivně. Buďte otevření a upřímní.

Přečtěte si také:  Úspěch díky vytrvalosti. Ray Kroc a McDonald's

5. Buďte sami sebou

Jste tam pouze vy, takže se nesnažte prosazovat za každou cenu. Stejně tak se nepokoušejte prodat, jako by na této práci záviselo vaše přežití, ačkoli to tak může ve skutečnosti být. Prezentujte se jako rozumný, zkušený kandidát, které přidá své hodnoty do vlastní práce.

Pokud posloucháte všechny tyto tipy, vaše šance na získání práce, se zdá mnohem lepší.

Hodně štěstí!

Více o Nicku Hewerovi: zde

- Reklama -
Předchozí článekSpiritualita a firma? Jde podnikání a spiritualita dohromady?
Další článekTikTok a nábor zaměstnanců? Proč ne? TikTok resumé
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.