Anatomie úspěšného LinkedIn profilu

188

Dobře upravený a obsahově zajímavý Váš LinkedIn profil, je stejně důležitý, jako Váš životopis. Jako uživatel potřebujete unikátní url adresu a atraktivní titulek, název (headline), náplně práce a Vašeho osobního popisu, přehledu, abyste se stali součástí vyhledávání a zájmu okolí.

Bez dobrého LinkedIn profilu, kontaktních informací a dobrého názvu, toho moc neovlivníte. Napiště svůj kariérní příběh, používajte klíčová slova a sdílejte své USP. Nahrajte své projekty, skvělou fotografii, doborovolnické a charitativní projekty.

Ukažte svém okolí, že jste profesionál! 

Anatomie úspěšného LinkedIn profilu

Zdroj: www.akkencloud.com

 

- Reklama -
Předchozí článekJak se připravit na pohovor?
Další článekJak na nové zákazníky, z prostředí webových stránek?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.