Co musíte vědět před pohovorem!

184

Začneme tím nejzajímavějším zjištěním a to je, že celých 33 % šéfů se rozhodne, zdali vás zaměstná během prvních 90 vteřin. Nulová nebo omezená znalost informací o společnosti, je pravděpodobně nejčastější chybou uchazečů během pohovorů.

67 % manažerů v náboru říká, že neschopnost navázat oční kontakt je častá neverbální chyba. To, jak člověk vypadá, jak se obléká, tvoří celých 55 % z celkového dojmu o uchazeči, když vejde do místnosti. 65 % manažerů naznačuje, že oblečení by mohlo být rozhodujícím faktorem mezi dvěma téměř identickými kandidáty. Otázka číslo jedna bude pravděpodobně: „Řekněte nám něco o sobě“.  Další náměty v infografice společnosti classesandcareers.com

Odebírejte můj email newsletter zdarma a již vám nic neuteče. Novinky, tipy a rady pro vaši práci, zaměstnání nebo kariéru, ale také témata pracovního a osobního života. Odebírejte zde.

- Reklama -
Předchozí článekVideo: Budujme kvalitní vztahy
Další článekNa co si dát pozor při tvorbě HR marketingu?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.