Co u Vás kandidáti hledají…?

710

I přesto, že pracovní místa mají nyní vysokou poptávku, je pro uchazeče někdy obtížné najít si dobrou práci, neznamená to ovšem, že kandidáti si neumějí vybrat z nabídek práce, tu nejlepší. Nárůst on-line zdrojů a nástrojů znamená, že je snadnější více než kdy jindy, porovnat firmy, jejich benefity a pracovní prostředí, jakož i vše co se pracovní kultury a atmosféry týká. Například je kladen větší důraz na ergonomii pracoviště, toto musí současní zaměstnavatelé také nyní brát v úvahu a celá řada nových témat.

Co o vás kandidáti hledají

Infografika firmy visualistan ukazuje, které témata a benefity u Vás kandidáti mohou hledat. Od pružné pracovní doby, po 5 týdnů dovolené, až po Vaši firemní kulturu. Jak můžete zlepšit Vaši nabídku pro potenciální kandidáty? Nahlédněte do infografiky.

Firemní benefity

- Reklama -
Předchozí článekOpen space z vás udělá asociála!
Další článekReference, jako základ zaměstnanecké značky?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.