Dejte se do akce!

263

Toto je desáté a také poslední téma úvodu do mého osobního koučinku. Deset témat, které stojí za to řešit. Je to také deset témat, které řeším na mých sezeních s mými klienty.
Víte, chci, aby můj život, aby moje práce, chci, aby to vše něco znamenalo. Také si přeji, abyste to cítili podobně. Chci, aby svět byl lepším místem, protože jsem zde žil, protože jsem něco změnil, někomu pomohl, někoho nasměroval a mělo to vše nějaký smysl. A nezní to naivně.

Každý den, když vstanete, máte vždy dvě možnosti. Podívat se na hodiny anebo se vrátit do vyhřáté postele. Prostě to jen zmáčkněte, jeden pohyb ruky a jste zpátky v posteli. Klidně si můžete dál snít o tom, co chcete dokázat, jaké máte krásné sny a skvělé a báječné představy ve své hlavě.

My všichni máme přece jinou možnost!

Institut rodinných firem

Přestat snít a skutečně jít něco dělat. Přestat ignorovat ten budík a vstát, začít o něco usilovat. Každý den si musíme intenzivně opět formulovat to, co chceme v životě dokázat a kam se chceme dostat.

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” | Seneca

Tak už konečně přestaňte snít a dejte se do akce. Čekám na Vaši akci, dejte se do toho, teď a přestaňte snít o tom, jaké by to bylo.

Další článek:  Všem hledačům osobního rozvoje

 

- Reklama -