Dobrý životopis pro mě ještě neznamená dobrého kandidáta

385

Mezi kandidátem a perfektním životopisem se rozhoduje podle toho, kdo a jak bojuje s obtížemi života. Výkonná ředitelka pro lidské zdroje, Regina Hartleyová, vždy dává bojovníkům šanci. Jako člověk, který vyrůstal v obtížích, Hartley ví, že ti, kteří vyrostli v těch nejtemnějších prostorech, jsou schopni přetrvávat v neustále se měnícím se pracovišti. Vyberte si ty podceňovaného uchazeče, jejich tajné zbraně jsou vášeň a smysl.

And finally, there are relationships. People who overcome adversity don’t do it alone. Somewhere along the way, they find people who bring out the best in them and who are invested in their success. Having someone you can count on no matter what is essential to overcoming adversity. I was lucky. In my first job after college, I didn’t have a car, so I carpooled across two bridges with a woman who was the president’s assistant. She watched me work and encouraged me to focus on my future and not dwell on my past. Along the way I’ve met many people who’ve provided me brutally honest feedback, advice and mentorship. These people don’t mind that I once worked as a singing waitress to help pay for college.

Přečtěte si také:  První dojem, jak na to? Interview, pohovor nebo jen rozhovor?

Zdroj: ted.com/speakers/regina_hartley

- Reklama -
Předchozí článekUvízli jste v kariéře, životě nebo vztahu?
Další článekZ praxe: S důvěrou si nezahrávejte…
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.