Podnikatel Elon Musk se připojil k tvůrci společnosti Westworld Jonathanu Nolanovi a odhalili speciální projekt spolupráce, na němž ti dva tiše spolupracovali. Jedná se o snímek Starman.

Jak říká Elon Musk: „Život nemůže být jen o řešení jednoho bídného problému za druhým. Musí existovat věci, které vás inspirují, které vás ráno probouzí a jsou součástí lidstva.“

Když se Falcon Heavy zvedl, stal se nejsilnější raketou na světě. Se schopností zvednout na oběžnou dráhu téměř 64 tun. Falcon Heavy dal roadsterovi od Tesly a jeho cestujícímu Starmanovi do oběžné dráhy kolem Slunce maximální rychlost 11 km a může najet až 400 milionů km od Země.

Hodně štěstí. Inspirující příběhy nás ohromí každý den.

Spojme se na sociálních sítích a nic vám již neuteče nebo odebírejte můj newsletter na téma koučinku, školení nebo kariérního a kariérového poradenství.

LinkedIn | Twitter | Facebook | Odebírejte Newsletter

- Reklama -
Předchozí článekCo dělat, když je vám 30, 40, 50, 60?
Další článekBe different…
Jsem konzultant pro personální, manažerské a krizové řízení. Disponujeme zkušenými krizovými a interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu. Realizujeme expertní personální audit a personální poradenství. Zabýváme se také personálním marketingem a značkou zaměstnavatele. Rozvíjíme naši kreativní agenturu, která pomáhá firmám v oblasti vývoje a inovací.