Falcon Heavy & Starman a Elon Musk

543

Podnikatel Elon Musk se připojil k tvůrci společnosti Westworld Jonathanu Nolanovi a odhalili speciální projekt spolupráce, na němž ti dva tiše spolupracovali. Jedná se o snímek Starman.

Falcon Heavy & Starman

Jak říká Elon Musk: „Život nemůže být jen o řešení jednoho bídného problému za druhým. Musí existovat věci, které vás inspirují, které vás ráno probouzí a jsou součástí lidstva.“

Když se Falcon Heavy zvedl, stal se nejsilnější raketou na světě. Se schopností zvednout na oběžnou dráhu téměř 64 tun. Falcon Heavy dal roadsterovi od Tesly a jeho cestujícímu Starmanovi do oběžné dráhy kolem Slunce maximální rychlost 11 km a může najet až 400 milionů km od Země.

Hodně štěstí. Inspirující příběhy nás ohromí každý den.

- Reklama -
Předchozí článekCo dělat, když je vám 30, 40, 50, 60?
Další článekBe different…
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.