Firemní kariérní stránky nebo inzertní portály práce? Kdo vyhraje?

505

Náboráří používají různé druhy zdrojů k pokrytí požadavků klienta/agentura nebo zaměstnavatele/ firmy. Hlavními zdroji jsou kariérní stránky, inzertní weby, agentury, doporučení zaměstnanců.

Kariérní stránky nebo inzertní portály práce?

Aktuální pořadí:

  1. Inzerní portály 42.9%
  2. Kariérní stránky 32.1%

Program na doporučení uchazečů, skrze vlastní zaměstnance, generuje neuvěřitelných 39.9% všech náborů! Jobvite Index získává data z náboru ze sociálních sítí v rámci své klientské základny. Aplikaci využívána více než 600 společností, jako jsou  Starbucks Coffee, LinkedIn, Zappos.com, Inc., a Etsy. Tato data jsou získána průběžně již od roku 2007, do dnešního dne.

 

Applications by Source Type

 

Hires by Source Type Chart

 

 

Application to Hire Time in Days

Average Length of Employment

- Reklama -
VIAJobvite
Předchozí článekNábor na Facebooku není pohádka!
Další článekJste odborník v personalistice? Na těchto konferencích nesmíte chybět!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.