Gamifikace v personalistice a HR?

1195

Gamifikaci rozdělujeme na externí a interní. V interní oblasti jí lze použít v oblastech firemní kultury nebo firemního rozvoje. Primárně je gamifikace založena na použití herních prvků ke zvýšení angažovanosti zaměstnanců, inovaci firemní kultury, podpoře interní komunikace nebo při posílení efektivity řízení změn.

Objevte sílu gamifikace

Sílu gamifikace obvykle nalezneme při budování motivace zaměstnanců, také netradičně přistupuje k náboru nových zaměstnanců, rozvíjí téma osobního rozvoje, rozvojí kompetence a také rozvoj schopnosti zaměstnanců. Využití gamifikace naleznete také v budování lepších osobních vztahů mezi nimi.Více také v této infografice od společnosti

- Reklama -
1
2
VIANudge Rewards
Předchozí článekPotřebujeme Anti-CEO manuál!
Další článekBudoucnost práce – HBO VICE Special Report
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.