Generace Millennials přichází na trh práce!

684

Millennials nebo generace Y. Je tato generace pouze módním pojmem okamžiku? Do roku 2030 bude 75 % pracovní síly tvořit celosvětově především generace Millenials. Na tuto změnu je třeba se připravit.

Generace Millennials a trh práce

Takže pokud vaše práce v náboru zahrnuje i oslovení této generace, určitě stojí za to získat více informací o této generaci a také pochopení toho, co tato generace Y hledá a vyhledává. Jak můžete přitáhnout do své firmy uchazeče z této generace a jaké metody pro tyto potřeby náboru využít? Každá generace má svá specifika v náboru a hledání zaměstnanců a proto je nutné pochopit, jak tyto generace uvažují na trhu práce, ale i momo něj…

Více v infografice společnosti Visualistan

Generace Y

- Reklama -
Předchozí článek5 minut a máte skvělý životopis!
Další článek14 tipů pro Váš úspěšný životopis!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.