Grafika: Jak 16 úspěšných podnikatelů startuje svůj den?

469

Jak se ráno vzbudíte, tak si můžete diktovat, jak zbytek svého dne správně uchopíte. To je důvod, proč je tak důležité mít pozitivní a produktivní vaše ranní vstávání. Pokud si nevěříte, tak zde je důkaz, že některé návyky mohou ovlivnit vaše tempo, produktivitu, ale i celodenní náladu.

Někteří z nejúspěšnějších lidí zavedli přísnou ranní rutinu, která jim pomáhá maximalizovat svou energii a produktivitu po celý den.

Zakladatel Virgin Group Richard Branson, stává již v 5:45, volí zdravou snídani a rád plave. Steve Jobs svá rána začínal rituálem: „Jestliže dnešek by byl poslední den mého života, chtěl bych dělat to, co se chystám udělat dnes?“ Když odpověděl ne, udělal změnu…

Oprah Winfrey začíná svůj den meditací a Elon Musk? Podívejte se na grafiku.

Jak 16 úspěšných podnikatelů startuje svůj den? 

Zdroj: www.entrepreneur.com

- Reklama -
Předchozí článekVideo: Myslet jako Steve Jobs
Další článekNábor chytře od A do Z. Váš návod na chytrý nábor.
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.