Hluboká práce jako cesta k vašemu růstu a úspěchu

256

Hluboká práce je aktuální téma tohoto století, ptáte se proč? Protože chcete-li dosáhnout lepších než průměrných výsledků, musíte se naučit pracovat s nástrojem, který je v éře internetu, multitaskingu a trvalé dostupnosti vlastně už jen pro vyvolené.

Pokud nechcete zůstat v průměru a dál se babrat s mělkou prací, nezbývá vám než se díky této knize naučit vytěžit maximum ze svých schopností.

Toto téma má v roztěkaném světě čím dál vyšší hodnotu a kdo bude schopen hluboce pracovat, bude v této době jejím vítězem. Nenechte se dostat do pasti sociálních sítí, pavučinou povrchních témat a snažte se naplnit vaše poslání a cíle hlubokými a silnými tématy vašeho osobního a kariérního růstu.

 

- Reklama -
Předchozí článekNa trhu práce 4.0. je životopis mrtev
Další článekPozor na fluktuaci zaměstnanců
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.