Infografika a návod: Jak na životopis

297

Když se hodláte přihlásit na pracovní pozici a chystáte se na pracovní pohovor, má rozhodující význam vaše relevantní znalosti a dovednosti ve vašem životopise. Pokud však formát vašeho životopisu není adekvátní, budou mít náboráři a HR manažeři obtížné se dobře navigovat ve vašem životopise a porozumět tak vašemu CV.

Od rozvržení a formátu životopisu, písma a CV až po strukturu a vzhled rolí, musí být každá část vašeho životopisu dokonale naformátována, aby bylo zajištěno rychlé zpracování vašeho CV. StandOut CV vám poskytne tento praktický návod, který vás provede základními kroky při správném naformátování vašeho úspěšného životopisu. Více v infografice.

- Reklama -
Předchozí článekJak na osobní značku, konzultanta, náboráře, poradce nebo kouče?
Další článekÚspěch firmy = Udržení a retence zaměstnanců
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.