Infografika pro vás: 18 metod, jak budovat silnou osobní značku

185

Jedna z nejdůležitějších a také nejtěžších částí začínajícího podnikatele, je rozvíjet jeho vlastní značku.

Abych vám pomohl nastartovat vaši osobní značku, našel jsem hezkou infografiku, od kreativní agentury Monitor, která zdůrazňuje klíčové prvky, které si musíte uvědomit a zohlednit při vytváření silné osobní značky začínajícího podnikatele nebo živnostníka.

Například konzistentní komunikace, snadno rozpoznatelný vizuál a pravidla pro prezentaci značky jsou nezbytnou podmínkou pro úspěch. Je také důležité, abyste se podíleli na konverzacích s publikem na sociálních sítích a abyste se ujistili, že je o vaše služby nebo produkty skutečný zájem.

Osobní značka s lepším startem…

 

Spojme se na sociálních sítích a nic vám již neuteče nebo odebírejte můj newsletter na téma koučinku, školení nebo kariérního a kariérového poradenství.

LinkedIn | Twitter | Facebook | Odebírejte Newsletter

- Reklama -
Předchozí článekMáte své Ikigai, máte pro co žít?
Další článekTato tři klíčová témata v rozvoji vaší firmy nepodceňujte
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.