Instagram a personální marketing?

717

Všichni jsme již obeznámeni s faktem, že je vhodné využívat pro naše náborové aktivity sociální sítě, nicméně důraz je obecně kladen na platformách, jako jsou LinkedIn a Twitter a mnoho firem ještě neobjevilo hodnotu Instagramu, jako další nástroj pro hledání zaměstnanců.

Instagram pro personální marketing

Instagram je vizuální platformou. Instagram je ideální pro osvětu o Vaší firmě. Fotografie Vašeho týmu, události a život Vaší firmy.

Vše se dá využít pro budování značky zaměstnavatele. Kromě toho také Instagram umožňuje podnikům vnést trochu do kreativity svých pracovních inzerátů.

Tak co vy, zkusíte instagram pro své náborové aktivity?

Navštivte některé náměty:

- Reklama -
Předchozí článekJak na vítězný životopis? 7 jednoduchých kroků!
Další článekJak na angažovanost a loajalitu zaměstnanců?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.