Jak bojujete se stresem?

246

Provoz vlastního podnikání nebo náročná pracovní pozice, jde ruku v ruce s určitým množstvím stresu. Pro některé z Vás může být těžké vyrovnat se s vysokou mírou stresu, zároveň být stále aktivní a výkonní ve své práci nebo podnikání. Jak se zbavit stresu účinně a naučit se regulovat hladinu stresu může být celkem obtížné.

Stres ovlivňuje kvalitu našeho života, a to jak v pracovní tak osobní rovině. Schopnost zvládání stresu je to, co Vás odlišuje od Vašich vrstevníků. Nahlédněte do této infografiky a pročtěte si názory těch nejúspěšnějších bojovníků se stresem. Pár nových slovíček Vám neuškodí.  

Jak zvládat stres

Zdroj: makeitcheaper.com

- Reklama -
Předchozí článekJak myslí a uvažují bohatí a úspěšní?
Další článekVyjednáváme o mzdě a povýšení
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.