Jak generace sledují video obsah?

337

YouTube má dnes na celém světě více než jednu miliardu uživatelů a jejich divácké preference jsou značně odlišné. Portálu Influenster nám ukazuje, jak moc se liší preference generací, dle jejich věku.

Influenster provedl průzkum 8 500 uživatelů, aby zjistil, jaké mají zvyky při sledování videí.

Z průzkumu vyplynulo, že mladší generace tráví na YouTube více času než starší ročníky a mezi jednotlivými generacemi je řada dalších rozdílů. Například většina respondentů uvedla, že má ráda recenze a generace X preferuje obsah typu „jak na to”, zatímco generace Z dává přednost videím, ve kterých se nový produkt teprve vybaluje, jedná se o tzv. unboxing video. Z průzkumu také vyplynulo, že nejčastěji je na YouTube právě nejmladší generace Z, konkrétně na této platformě sleduje videa denně je 70 % dotázaných. Ani starší se ale YouTube nevyhýbají. Podle průzkumu jen 4 % respondentů z generace X ho nikdy nevyužívá.

Více v této infografice:

- Reklama -
VIAInfluenster
Předchozí článekResponzivní kariérní stránka a jak být mobile friendly pro uchazeče?
Další článekHodnocení zaměstnanců a 8 detailů na které si dát pozor!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.