Jak myslí a uvažují bohatí a úspěšní?

617

Prý mají obvykle příjemný a sebevědomý tón komunikace, mají otevřenou mysl, obdaří Vás často úsměvem, jsou trpěliví a podporují dobrou konverzaci. Setkáte se s pochopením Vašeho sdělení a nejsou tak často negativní v úsudku, který si stále zdokonalují a především nikdy neprokrastinují.

Napoleon Hill, který je autorem nejprodávanější knihy „Think and Grow Rich – Myšlením k bohatství„, nabízí praktické postřehy o tom, jak se úspěšní lidé chovají.

Níže v infografice ony návyky bohatých a úspěšných, a ještě si procvičíte angličtinu. Sám na toto téma popřemýšlím, pokud jsem někoho takového potkal, jak jednal a zajisté se dám do zajímavé četby pana Napoleona Hilla.

Jak myslí a jednají bohatí a úspěšní

Zdroj: Business insider

 

- Reklama -
Předchozí článekNová služba: Miniaudit vašeho náboru
Další článekJak bojujete se stresem?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.