Jak na firemní oblečení? Zkuste to jako DHL

1031

Logistická společnost DHL není často považována za módní značku. Módní značce Vetements se podařilo dát červeno-žlutým logům něco stylového. Značka představila kolekci pro jaro roku 2018. Fotografická série na parkovišti označená jako „VETEMENTSxDHL“ slaví úspěch. Pojďme se na to podívat.

Pokud zapátráme do minulosti, firma Vetements již v roce 2016 realizovala kolekci pro jaro 2016 se svou košilí pro DHL. Kolekce DHL je od té doby jedním z nejvyhledávanějších položek módních návrhářů. Pro tuto nejnovější kolekci přidala společnost Vetements klobouk a čepici, která jsou také vybavena logem DHL.

Pokud přemýšlíte nad firemním oblečením a chcete to uchopit originálně, poraďte se s návrháři a zkuste to stylově.

Institut rodinných firem

Snažte se ať to baví, ať je to pohodlné a podpoří to vaši zaměstnaneckou značku.

Odkaz na instagram značky a celou kolekci: vetementsxdhl

Doplnění 4.9.2017

Logo DHL jde také trochu dále a pracuje se svým mottem

Logo Fedex má skrytou šipku uvnitř svého loga a zdá se, že DHL se zde inspirovalo a pro svůj rebranding ho tato koncepce nasměrovala. Nový redesign loga vytvořil portugalský designér Pedro Almeida. Tento návrh koncepce identity zachovává známou červenou a žlutou barevnou schématu německé logistické společnosti. Nicméně nahradil trojité tahy, které jsou součástí původního loga – pravděpodobně reprezentují rychlost – s připojenou čárou šípů. Podle návrháře šipka odráží transportní dopravu, zatímco plná čára se vztahuje na pohybovou sílu. Tento grafický prvek se také zdá, že odkazuje na to, jak něco přijde vaší cestou, jako had z bodu A do bodu B.

Další článek:  Temná strana sociálních sítí pro uchazeče, ale i zaměstnavatele

 

- Reklama -