Jak na LinkedIn: Publikujeme na Linkedinu

882

Jste hvězdou sítě LinkedIn nebo jste se možná čerstvě připojili na sociální síť LinkedIn a zjistili jste, že kromě umístění detailů o vaší praxi je zde celkem atraktivní nástroj, který se nazývá LinkedIn publishing, který umožňuje vytvoření vašeho blogu a sdílení vašich nebo cizích článků. Tento skvělý nástroj umí výkonně kultivovat jak osobní, tak firemní značku.

Ať už plánujete používat nástroj LinkedIn publishing pro přilákání personalistů nebo jen získat kontakty nebo zákazníky měli byste vědět, jaký typ obsahu vaše publikum chce vidět a jaký obsah bude mít tu správnou odezvu a efekt.

Při publikování vašich článků na LinkedIn berte v úvahu tyto detaily:

1) Úvod článku a samotné téma článku. Největší zájem je o příspěvky, které vzdělávají nebo jsou tématem k rozvoji v daném oboru a mají edukativní podtext.

2) 40 % čtenářů článku na síti LinkedIn tvrdí, že preferují články, které jsou inspirující a jdou rovnou k tématu, věci.

3) Největší zapojení a zájem o články, jsou zprávy z průmyslu nebo aktuální trendy 89 %. Osvědčené postupy, návody a tipy 86 %, pracovní místa a témata na rozvoj kompetencí nebo dovedností 78 %.

Přečíst
Prosím vás, co tady mám jako ředitel dělat?

4) Další detaily v této poutavé infografice.

Pokud máte zájem o mé články, více zde: linkedin.com/in/kmosek

LinkedIn PublishingZdroj: http://www.slideshare.net

- Reklama -
Předchozí článekRozdíl mezi prací a kariérou?
Další článekKdo to je pasivní kandidát a jak je hledat?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.