Jak na obsahový marketing, pár tipů…

525

Naštěstí existuje vždy spousta úžasných značek, ze kterých se můžeme naučit, jak uchopit náš obsahový marketing. Zkuste si vytvořit svůj vlastní, originální, obsahový marketing a začněte oslovovat Vaše publikum. Ať už je vaším cílem informovat nebo vzdělávat spotřebitele , zapálit vášeň a nutit k akci, nebo prostě jen potěšte své diváky. Pokud máte další příklad, se kterým se můžete podělit, pište do komentáře.

Kreativní obsahový marketing

Firma Hootsuite, uchopila svůj nápad originálně, co myslíte…

Nebo se registrujte a něco získejte, jako to realizovala firma BarkBox. Případně nahlédněte na nového rádce pod názvem Barkbox Subscription Box Review.

Staňte se inženýrem. Kampaň Exxonmobile je tu….

Celý článek naleznete zde

- Reklama -
VIAContentmarketinginstitute.com
Předchozí článekCo obětujete Vy?
Další článekDejte se do akce!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.