Jak na poutavé inzeráty práce? Kreativita v pracovní inzerci…

1109

Dnes bych Vám rád představil pár zajímavých marketingových kampaní, s cílem upoutat pozornost kandidáta na pracovní inzerci. Představím Vám pouze ty „nejkreativnější“ pracovní inzeráty. Pracovní inzeráty nemusí vždy zaujmout uchazeče, protože jsou často nevýrazné a nezajímavé, ale to můžete jednoduše změnit.

Jak na kreativní inzerát?

Některé firmy si toto uvědomily a rozhodly se, že začnou být opravdu kreativní s cílem získat ty nejlepší kandidáty. Hlavní slovo pro pracovní inzeráty je tvořivost = více upoutat pozornost a získat reakce. Přesměrovat uchazeče tam, kam potřebují: kariérní stránky, web firmy, další zadání, úkol apod.

Nejzajímavější pracovní inzeráty z celého světa

Pracovní inzerát

Pracovní inzerce

Pracovní inzerát

Inzerce práce

 

- Reklama -
Předchozí článekPodnikatelská cesta / The Entrepreneur Journey
Další článekBuďte optimističtí..:)
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.