Jak na první dojem?!

633

90 sekund trvá zaměstnavateli se rozhodnout, zdali Vám skutečně nabídce práci. Další jeden a půl minuty bude vynaloženo na kontrolu Vašeho online profilu. Vytištěný životopis se rychle stává minulostí. Je nutné si vytvořit Vaše pozitivní digitální image.

LinkedIn je odpověď na Váš životopis, ale může to být mnohem víc než to. Na rozdíl od životopisu, doporučuji prodávat se po vlastní ose a to prostřednictvím textu, osobních doporučení z vašich „LinkedIn spojení“ a dalších provázaných sociálních sítí.

Video také nabývá na důležitosti jako digitální prezentace a Skype rozhovory jsou nyní zcela běžné. Video životopis nebo nějaké osobní video sdělení začíná být na žebříčku vysoko ve výsledcích vyhledávání Google.

Nakonec, zaměstnavatelé hledají někoho, kdo bude nejen vykonávat svědomitě svou práci, ale také s kým budou sdílet svůj pracovní prostor. Podívejte se na tuto infografiku od společnosti Onstride. Jak vyniknout ve světě online…

 

První dojem

- Reklama -
Předchozí článekJak na vítězný životopis? 7 jednoduchých kroků!
Další článekJak na angažovanost a loajalitu zaměstnanců?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.