Jak napsat pracovní inzerát? Správně a efektivně?

160

Když rozšiřujete svou firmu a máte volná místa k obsazení, najít správného kandidáta může být obtížným úkolem. Vylepšení inzerátu o zaměstnání pomocí efektivního popisu práce vám může zvýšit šanci najít někoho, kdo je pro tuto pozici perfektně připraven. Tato infografika vás naučí, jak to udělat, s využitím vědecky podložených tipů a doporučení.

Například byste měli uchovávat název pracovního inzerátu krátký a specifický a v popisu používat klíčová slova pro konkrétní odvětví, v kterém působíte. Myslím si, že tyto tipy a doporučení mohou být užitečné i pro uchazeče, kteří píší své životopisy, protože je zde řada zásad, které pro toto využít lze také, co myslíte.

 

Zdroj infografiky: www.ebiinc.com/resources/blog/how-to-write-a-job-description

- Reklama -
Předchozí článekŽijte dlouhý život
Další článekJaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.