Jak personalisté čtou Váš životopis? Odhaleno!

214

Všichni víme, že je nezbytné mít k dispozici impozantní životopis, pokud chceme svou kariéru dostatečně a správně nastartovat. To co většině uchazečů chybí, je znalost toho, jak životopis koncipovat, aby byl pro personalistu nebo náboráře dostatečně atraktivní.

Nikdo nemá ten pravý klíč na každého, ale existují postupy, které Vám to trochu usnadní. Co je v životopise ta nejdůležitější pasáž, čemu věnovat pozornost nebo naopak co není tak podstatné?

To, co hlavně náboráři a personalisté hledají v životopise je určitá forma osobní výzvy, kterou musel kandidát v určité pracovní roli zvládnout nebo zdolat a byla určitým milníkem v jeho pracovní historii.

Tato infografika firmy StandOutCV se snaží nastínit, co je důležité v životopise, čemu věnovat pozornost nebo jak ho vypilovat, abyste se dostali na pohovor nebo do užšího kola a v tom nejlepším případě vyhráli výběrové řízení.

Pojďme na to!

- Reklama -
Předchozí článekJak na zaměstnanecké benefity?
Další článekJak na úspěšnou firemní kulturu?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.