Jak zvednout náladu a zvýšit výkon ve firmě?

1334

Opravdu se ptáte na to, jak netradičně pozvednout náladu a výkon vašich zaměstnanců? Zkuste umění…nevěříte? Máme data…

Jak zvýšit výkon ve firmě?

Asi tomu nebude věřit, ale bylo prokázáno, že kromě nábytku a osvětlení, přichází do hry i umění, které svým vlivem může mít dopad na vnímání vašich zaměstnanců a dělat jejich práci snesitelnější a možná i může mít vliv na jejich pracovní výkon.

Společnost CanvasPop udělala průzkum 1300 profesionálů na síti LinkedIn a v rámci svého dotazování zjišťovala, zdali může umění a umělecká výzdoba na pracovišti mít vliv na náladu zaměstnanců. Výsledky jsou více než zajímavé.

Jak zvednout náladu na pracovišti

Samozřejmě se prokázalo, že většina zaměstnanců se cítí být inspirována v kanceláři, která byla rozzářena uměleckými díly a také produkují lepší výkon, ale čísla se ukázala být vyšší, než se na první pohled zdálo.

Přečtěte si zábavnou infografiku níže a zjistěte, jestli se vám investice do umění a výzdoby opravdu vyplatí.

V průzkumu z roku 2003 od společnosti Management Today celých 97 % respondentů uvedlo, že považují své pracoviště jako symbol toho, zda jsou nebo nejsou oceněni svými zaměstnavateli.  I když by to nemělo být překvapením, je tu deprimující zjištění.

Přečtěte si také:  Jak na pozitivní firemní kulturu?

Podle údajů, které sestavili z nedávného průzkumu 1000 Američanů, kteří pracují v tradičním kancelářském prostředí, se mnohým zaměstnavatelům nedaří tvořit inspirující a motivující, šťastné pracovní prostředí. Více v další grafice.

Design a jeho dopad na zaměstance

- Reklama -
PŘEHLED RECENZE
Kamila
VIACanvasPop
Předchozí článekEmployer branding musíte zalévat, aby vám rostl.
Další článekSíla myšlenky
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.