Jak přestat kouřit? Nahlédněte…

436

Toto je článek pro kuřáky, kteří se chystají zbavit tohoto návyku. Tato grafika je určena právě pro vás. Nahlédněte, co se děje s vaším tělem po poslední cigeretě a máte vyhráno.

Již během prvních 20 až 30 minut po poslední cigaretě se sníží prokazatelně váš krevní tlak a také puls. Po 48 hodinách se zlepší vnímání chuti a čichu, a hned následují i další benefity, které naleznete v infografice společnosti cvshealth.com.

Již po prvním roce odvykání výrazně snížíte riziko srdečních chorob až o polovinu. Po pěti letech snížíte možnost rakoviny v ústech, hrdle, jícnu nebo močového měchýře.

Po 15 letech, ano tak dlouho to trvá, se riziko srdečních chorob dorovná na úroveň nekuřáka.

 

Dejte si nové předsevzetí a přestaňte s tím v roce 2017.

Odebírejte můj email newsletter zdarma a již vám nic neuteče. Novinky, tipy a rady pro vaši práci, zaměstnání nebo kariéru, ale také témata pracovního a osobního života. Odebírejte zde.

 

- Reklama -
Předchozí článekJak na životopis: chyby, formát, forma, grafika a další doporučení
Další článekVideo, jako nástroj pro váš personální marketing? Přehled toho co funguje.
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.