Jak přilákat ty nejlepší zaměstnance?

611

Co se vlastně honí v hlavě uchazeče, který Vám reaguje na Vaši otevřenou pozici? Myslíte si, že jsou to benefity nebo plat? Vzdělávání nebo možnost osobního růstu? Pracovní role a náplň práce? Pokud se představa uchazeče potkává s Vaší nabídkou, máte vyhráno, ale co když toto nestačí?

Přilákejte ty nejlepší zaměstnance

Trh práce je dnes vysoce konkurenční prostředí. Náborář si dnes musí vybudovat roli, která značně přesahuje tu dřívější. Dnes kompetence této pozice sahají do znalostí a schopností budovat hluboké hodnoty a pilíře, na kterých stojí pracovní pozice, být flexibilní v nabídce benefitů a v práci s talenty, umět definovat jasnou profesní dráhu. Společnost BGL Group připravila zajímavou infografiku na téma: „Jak přilákat ty nejlepší zaměstnance.“

Děláte skutečně vše, abyste přilákali ty nejlepší?

Jak přilákat ty nejlepší zaměstnance?

- Reklama -
Předchozí článekJste závislí na práci?
Další článekVybrali jsme si Vás ?! Gratuluji…
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.