Osobní růst. Jak se úspěšně rozvíjet?

879

Dovolte mi se s vámi podělit o jednoduché tři oblasti, které vám mohou zásadně změnit váš pohled na život, ale i celou vaši kariéru. Dovolte mi se s vámi také podělit o jednoduché tři oblasti, které vám mohou zásadně změnit váš pohled na život, ale i celou vaši kariéru.

Za prvé: Čtěte a zajímejte se

Za prvé zní mé doporučení k tomu, abyste pravidelně a denně četli, každý máme své rezervy. Hledejte to zajímavé, z vašeho oboru, specializace nebo klidně filozofického, biografického tématu nebo klidně i poezii, cokoliv.

Je to jak vaše duševní očista, tak vás to jednoznačně rozvíjí a obrovsky posunuje dopředu. Především právě četba je tou oblastí, která bude rozvíjet vaší osobní kreativitu. Ukáže vám nové cesty, oblasti, zlepší vaší komunikace a přehled.

Za druhé: Dělejte věci jinak

Každý den ve vašem zaměstnání zkuste udělat něco unikátního, neobvyklého, nějaký krok, ve prospěch vaší práce a kariéry. Zlepšovák, zjednodušení práce, procesu, postupu, ale i omluva kolegovi nebo zkrátka něco o čem můžete ten den říct, ano toto je ode mne dostatečně kreativní pro dnešní den.

TIP:  Taneční duet robota KUKA a Huang Yi

Za třetí: Dělejte věci od srdce

Poslední věc, a to snad je i ta nejdůležitější je dělat věci srdcem. Buďte pozitivní, respektujte ostatní, važte si jich, více se starejte, a především nenechte do sebe pustit zlobu, nenávist, ale i závist. Otevřete své srdce, jak jen to půjde.

A ještě jedna rada. zde najdete vše, co vás o osobním růstu a rozvoji zajímá: https://www.kmosek.com/kategorie/osobni-rust-osobni-rozvoj/

 

- Reklama -