Jak úspěšně zvládnout angažovanost zaměstnanců? Podívejte se na studii!

556

Nejsem si jist, zda je název dnešního příspěvku pro Vás překvapením. Již jsem zde psal o zapojení zaměstnanců před nějakou dobou. Ve skutečnosti se obavy o tomto tématu staly velice silným a klíčovým tématem. Bez ohledu na to, co si řada zaměstnavatelů myslí, dovolím si tvrdit, že angažovanost zaměstnanců je klíčový prvek úspěšnosti každé firmy.

Jak zvládnout téma angažovanosti zaměstnanců

Společnost Quantum připravila velice zajímavou studii na téma angažovanosti zaměstnanců. 500tis studií o celostátních, regionálních a organizačních trendech na pracovištích. Děkuji za sdílení několika důležitých zjištění, z této zajímavé studie o angažovanosti zaměstnanců.

Odkaz na studii: EMPLOYEE ENGAGEMENT Trends Report

 

- Reklama -
VIAQuantum
Předchozí článek10 věcí, které manažeři nedělají
Další článekJaká je budoucnost Employer Brandingu?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.