Jak získat více prokliků z LinkedInu nebo Twitteru?

538

Zpráva pro sociální média musí mít vždy svou ideální délku. Pro B2B segment na LinkedIn, je ideální délka 16-25 slov a 11-25 na Twitteru. Pro B2C segment je na LinkedIn 21-25 slov ideálních a 1-5 slov na Twitteru.

Jak zvýšit marketingovou úspěšnost na LinkedInu a Twitteru

Zprávy na LinkedIn a Twitter mohou získat mezi 25 – 52% méně kliknutí, v případě, že zahrnují tyto prvky:

1)  Použití vykřičníku můžete snížit proklik o 8-15%, používejte jej opatrně.

2)  B2B zprávy na Twitteru, které zahrnují # může způsobit 193% více prokliků – ale může způsobit 82% méně kliknutí, pokud jde o B2C – na LinkedIn rozdíl je mnohem méně (zprávy B2B mají o 56% více kliknutí znakem # – B2C zprávy mají 20 % méně kliknutí, pokud je symbol # v ceně).

3)  Kdy zprávu poslat má zásadní vliv na proklik. Pro Twitter je vhodné zaslat zprávu během oběda. Facebook je čten kolem poledne a pozdě odpoledne a obsah LinkedIn se čte hlavně v ranních hodinách a kolem oběda.

Přečtěte si také:  10 tipů pro přilákání Vašich uchazečů ze sociálních sítí

Co myslíte, je lehké se orientovat na sociálních sítích a ještě, když zde chcete budovat svou personální značku?

Zdroj: compendium.com

- Reklama -
Předchozí článekZbavte se slova „ale“
Další článekVaše představivost
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.