Jaké jsou klíčové faktory úspěchu? Studie Gallup

878

Co říkají podnikatelé, že je faktorem číslo jedna v jejich úspěchu v podníkání nebo kariéře?

Inc. požádala úspěšné podnikatele, aby popsali svůj talent a faktory, který je vedli k růstu v jejich podnikání. Jste ochotni riskovat nebo myslet pozitivně? Inc. požádala nejrychleji rostoucí generální ředitele soukromých společností, aby provedli průzkum, v němž byli respondenti požádáni, aby si vybrali tři klíčové kvality, jimž připisují svůj úspěch v podnikání a osobním rozvoji.

Faktory manažerské úspěšnosti

Studie trvala více než pět let a byla pod záštitou společnosti Gallup, světově známé, výzkumné poradenské společnosti, která studovala více než 4 000 zakladatelů. účastníci studie definovali klíčové faktory, které je podporují v jejich růstu a rozvoje jejich společností. účastnici dotazníků vymezili 10 nejdůležitějších vlastností. Více o studiích v odkazech níže.

Zdroj článku od společnosti Inc.

Gallup studie odkaz

  1. Determination – Odhodlání, rozhodnost, vůle: 65%
  2. Risk-taking 57%
  3. Vision 47%
  4. Confidence 34%
  5. Positive thinking 32%
  6. Creativity 27%
  7. Focus on metrics 21%
  8. Salesmanship 20%
  9. Likeability 13%
  10. Luck 10%

 

- Reklama -
Předchozí článekJak napsat pracovní inzerát? Správně a efektivně?
Další článekTohle v práci raději neříkejte…
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.