Jaké jsou aktuální vizuální trendy

396

Zhruba před čtyřmi lety začal tento zajímavý projekt. Společnost Shutterstock započala sběrem dat o využití jejich produktů a služeb a představila zajímavou infografiku o vizuálních trendech.

Aktuální vizuální trendy

Aktuálním trendem ve vyhledávání jsou následující témata:

Plocha a dispozice, jedná se o druh vizuálního stylu, kde si můžete v podstatě představit kompozici pro fotografii, skládající se ze spousty organizovaných objektů.

Boho je kombinací hippie stylu z roku 1960, ale má již prvky moderní estetiky. Jedná se o kombinaci květinových vzorů nebo velké množství kombinací přírodních prvků smíchaných s řadou současných vizuálních stylů a barev.

Sakrální geometrie, je opravdu zajímavý trend, protože se jedná o designový prvek starý tisíce let. Celá myšlenka má kořeny v mnoha náboženských směrech a myšlení. Všechny prvky naleznete v přírodě, jako jsou květiny, nebo kámen. Vše má své matematické vlastnosti, tvary a vyjádření. A o to v podstatě jde, čerpat z těchto geometrických tvarů a kompozičně je kombinovat.

Shutterstock 2016

- Reklama -
Předchozí článekVývoj pracovního prostředí jde dopředu
Další článekCo je to zaměstnavatelská značka?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.