Jaké si vybrat povolání, práci?

118

Volba vhodného zaměstnání je klíčovým okamžikem startu vaší nové kariéry. Při vaší analýze jaká práce by se vám líbila, je nutné sledovat několik ukazatelů, jako je velikost společnosti, náplň práce, název pozice atd.

Infografika společnosti jobcluster, se snaží ukázat, co vše  je nutné sledovat a promyslet, než se rozhodnete pro konkrétní zaměstnání. Kdo ve firmě pracuje, jaké je tam pracovní prostředí, jaký máte vztah k produktům nebo službě, kterou společnost vyrábí, servisuje atd. Je zde celá řada aspektů a velice se vyplatí nic neuspěchat a vše si řádně porovnat. Chybný začátek kariéry u nevhodného zaměstnavatele může výrazně zpomalit váš kariérní růst.

- Reklama -
Předchozí článekPetr Kmošek – živé vysílání každé pondělí
Další článekHledání zaměstnanců: Náborové trendy pro rok 2017 (díl. 3)
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.