Jaký je Váš kariérní vrchol?

194

Upřímně? Dle mne není samotný kariérní vrchol zase tak podstatný. Peníze, hmota ani kariéra nebo lépe znějící pracovní pozice nikdy nikoho lepším neudělala.

Pro nás pro všechny by měl být především důležitý vnitřní pocit z dobře odvedené práce. Z práce, ze které máte dostatečnou zpětnou vazbu. Z práce, která je Vaším odkazem a skvěle Vás naplňuje. Z práce, ke které přidáte Vaši osobní, přidanou hodnotu. Pro každého z nás je kariérní vrchol něco jiného, ale podle mne a především by to měla být samotná náplň Vaší činnosti, která Vás konstantně uspokojuje a motivuje.

„Nejdrahocennějším kovem je práce. Ulévají se z něho lidé.“ | Edmund Burke

 

 

- Reklama -
Předchozí článekPár kariérních tipů, když je Vám pod 25
Další článekJak zlepšit svůj nábor na sociálních sítích?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.