Jste odborník v personalistice? Na těchto konferencích nesmíte chybět!

1053

Potřebujete se stále vzdělávat? Navštivte alespoň jednu z celosvětových konferencí v oblasti HR, recruitmentu nebo HR marketingu.

Recruitment Agency Expo

Nyní je to již pátý úspěšný rok pro pořádání Recruitment Agency Expo. Získejte možnost pohovořit s celosvětovými odborníky na řízení personálních agentur. 28 volných seminářů, 14 tréninkových sekcí a možnost shlédnout prezentaci více než 90 dodavatelů personálních služeb z celého světa.

Detail konference: Recruitment Agency Expo

In House Recruitment Expo

Další zajímavou konferencí je In House Recruitment Expo, které je zaměřeno na odborníky za nábor a dočasné přidělování zaměstnanců.

Detail: In House Recruitment Expo

Recruitment Leaders Connect

Je nejrozsáhlejší event se zaměřením na personální agentury v Anglii. Event v sobě kombinuje interaktivní diskuze, možnosti networkingu a klíčové prezentace odborníku z oblasti lidských zdrojů.

Detail eventu: Recrutiment leaders connect

HR Tech World Spring

Ssebou přináší to nejlepší z oblasti informací z HR. Nová média, sociální marketing, HR technologie apod.

Přečtěte si také:  Skrytá síla našeho úsměvu. Smích snižuje stres a nejen to

Detail kongresui: HR tech world

Další zajímavé konference:

- Reklama -
Předchozí článekKariéra jako předpoklad růstu
Další článekVáš úspěch v práci a jeho přínos
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.