Jste pracující zombie?

559

Jste unavení, vystresovaní, přepracovaní, zažíváte paniku nebo jste v bodu zlomu vašeho vyhoření? Cítíte se jako zombie nebo máte takového zombie kolem sebe v práci?

Takových zombie druhů pracovníků najdete ve firmě hned několik. Jaký typ jste vy a všimli jste si, že je také můžete mít ve vaší práci? Společnost Workfront, dříve AtTask vytvořila tuto svou originální zombie grafiku k pobavení nás všech, kteří bojujeme s různými druhy lidí v našich organizacích.  Dejte si pozor na infekci a nutně si všímejte ostatních, třeba jsou také nakažení. 64 % zaměstnanců uvádí, že raději ignorují procesy, aby dokončili svou práci.

 

- Reklama -
Předchozí článek10 chyb v náborovém procesu, pohovoru a screeningu kandidátů.
Další článekEmployer branding atraktivně a jednoduše. 4 tipy pro vás.
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.