KARIÉRA 12 | 12 denní kariérní webinář pro naplnění Vašeho života a práce

274

12 dní, 12 online – 120 minutových seminářů. Předám Vám mé know-how z oblasti hledání práce, budování osobní značky a kariérního růstu. Společně nalezneme cestu, jak se neztratit na trhu práce a v životě. Společně projdeme 12 oblastí, které Vám zaručí úspěch v práci a osobním životě.
12 online Google Hangout webinářů, které budou intenzivními bloky Vašeho kariérního růstu.
Od samotného startu Vaší kariéry, až po její úspěšné fungování.

 

Působím jako kariérní poradce a kouč pro širokou veřejnost. Pro firmy realizuji především personální a manažerské poradenství. Zabývám se projekty se zaměřením na obchodní a marketingový rozvoj společností. V roce 2010 jsem založil personální agenturu Recruitix. Dále jsem od roku 2011 rozvíjel službu koučinku pod značkou Coachix a službu školení Developix. V roce 2015 jsem všechny své činnosti zaštítil značkou Kmošek Advisory a Kmošek Koučink. Od roku 2015 prezentuji kompletně své výše zmíněné služby pod značkou Mgr. Petr Kmošek.  Mám za sebou více jak 1000 pohovorů a 50 kariérních projektů, stovky hodin koučinku. Znám stranu klienta, zaměstnavatele, ale také Vaši stranu osoby, uchazeče, kandidáta, podnikatele, která chce uspět na trhu práce, ale i v podnikání. Pojďme společně nakopnout Vaší kariéru.

Přečtěte si také:  Najděte svou inteligenci a uspějete!

Nezávazná registrace do Webináře zdarma

Kariéra 12

Cena webináře je pro osobu 4990,-, včetně 21% DPH.

Nezávazná registrace do Webináře zdarma

Webináře budou probíhat 1-2 týdně ve večerních hodinách od 18:00 do 20:00. Od 1.5. od 31.6.2016.

V případě dotazu pište na email: kmosek@kmosek.com nebo volejte: 605 733 267.

- Reklama -
Předchozí článekJak na první dojem?!
Další článekTak už začněte!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.