Kariérní kurzy zdarma od Udacity a Google

209

Společnost Udacity, je vzdělávací organizace která oznámila zahájení bezplatných kariérních kurzů vytvořených ve spolupráci se společností Google.

Školení od Udacity

Všechny tyto zdroje, jsou nyní snadno dostupné veřejnosti, od čerstvých absolventů až po profesionály uprostřed jejich kariéry a zdarma. Kurzy pokrývají širokou škálu témat, od posuzování vašeho životopisu a motivačního dopisu, zvyšování dovedností v interview a zlepšení vašeho LinkedIn profilu až k učení se nových technických dovedností a znalostí.

Networking for Career Succes

Tato iniciativa je založena na úspěšném pilotním projektu, který byl v březnu rozeslán 60 000 lidí ze společností Google, a to prostřednictvím kurzu „Networking for Career Success“.

Kurzy přehled: https://www.udacity.com

- Reklama -
Předchozí článekZapaříme? Gamifikace ve firmách roste
Další článekNestaňte se vyhořelou firmou?!
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.