Kariérní stránky a jaké použít barvy?

488

Barvy jsou všude a my jsme jimi konfrontováni každý den, takže je samozřejmé, že na nás mají svůj vliv. Při tvorbě kariérní stránek sedíme a diskutujeme často nad použitím barev a barevných kombinací. Vybíráme to, co se pro danou firmu, její brand, hodnoty a kulturu hodí a co s ní koresponduje.

Kariérní stránky a barvy

Také jsme již zjistili, že pro některé národnosti mají barvy jiný význam. Jaké barvy a na koho fungují a jaké ne. Každá kultura preferuje své a tím se tato grafika také detailně zabývá.

Existuje spousta barev, které mají zcela odlišné významy od kultury ke kultuře. Nechte se inspirovat při tvorbě svých kariérních stránek.

Zdroj: www.silverdoor.co.uk

Spojme se na sociálních sítích a nic vám již neuteče nebo odebírejte můj newsletter na téma personalistiky, HR marketingu a HR poradenství.

LinkedIn | Twitter | Facebook | YouTube | Odebírejte Newsletter

 

- Reklama -
Předchozí článekKariérní rada Petra Kmoška :)
Další článekPersonální marketing a obsah. Proč a jak s ním pracovat?
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.