Karma je výsledkem Vaší akce

966

Karma je zvláštní pojem, má různé významy v různých kulturách, od hromadění zásluh z minulých životů až do jednoduchých zákonů příčiny a následku. Vzhledem k tomu, že nejsme staří mystikové nebo mniši, budeme se pohybovat v tématu příčiny a následku.

Karma je prostě výsledkem Vaší akce. Děláte věci, konáte. Každá akce má své následky, bez ohledu na to, co se děje. Žádný člověk není schopen dokonale pochopit potenciální důsledky každé své akce. Pokusit se o to Vás povede pouze k šílenství.

Není důležité přesně vědět, jaká akce bude mít jaký dopad. Co je třeba pochopit je to, že všechno, co děláme, má nějaký účinek. V porovnání se stromem, je důležité se zaměřit na karmu jako na semeno, než se snažit proniknout dál do větví stromů. Vaše akce pocházejí z místa hluboko uvnitř Vás.

Institut rodinných firem

Nejdůležitější na pochopení významu karmy je to, že každý Váš okamžik odráží Vaši karmu. Pokud budete trávit všechen svůj čas tupým řešením drobných problémů, využíváním a manipulaci ostatních a kritizovat celý svět, výrazně omezíte svůj duchovní rozvoj. Pokud se raději budete věnovat učení a vlastní práci a skutečné akci, můžete posunout Vaší karmu výš.

Další článek:  34 tipů pro vaše interview

Život v dnešní době, není zvlášť obtížný. Můžete udělat velmi malý krok a přežijete. Mnoho lidí také spoléhá na ostatní a očekává podporu automaticky. Měli bychom se snažit žít jednoduše, tvrdě pracovat a efektivně trávit svůj čas, být všímavý a občas i soucitní. Měli bychom se zaměřit na překonání ega a překonat špatné myšlenkové vzory. Toto vše přispívá k Vaší vyšší karmické hodnotě.

Karma je věčné uplatňování lidské svobody… Naše myšlenky, slova a skutky jsou vlákny pavučiny, kterou okolo sebe tkáme. Svámí Vivékánanda

- Reklama -