10 top krizových manažerů

0

Seznam top krizových manažerů zcela upřímně neexistuje. Nějaké průzkumy udělají rešerši na základě nějakých doporučení, ale ty jsou zcela zcestná a nepravdivá.

Jak jsme již psali v našich článcích o krizovém managementu, jen cca 5 % manažerů ze všech je schopno obsáhnout roli krizového manažera a řada z nich tuto pozici nevykonává, z nějakého důvodu.

Pro výběr krizového manažera raději doporučujeme ověřit reference, vybrat člověka, dle vašeho zaměření a autority oboru a domluvit se na rozsahu spolupráce. Dejte na svůj selský rozum a vaši intuici + věci, které standardně děláte, když si k sobě vybíráte nového kolegu.

18. 5. 2020 353 Petr Kmošek  Krizový Management, Management
Total 1 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article 10 pro krizového manažera
Next article Hesla náborových kampaní
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.