Co je interim manager

0

Interim manažer je zkušený manažer a zároveň specialista a odborník v konkrétní profesi. Manažer změny, odborník na ekonomiku, lidské zdroje, nákup, řízení kvality, právní agendu atd. Interim manažer má manažerské zkušenosti z několika organizací. V různých fázích svého působení ve firmě spojuje práci externího poradce, projektového manažera a kouče.

Interim manager má plnou zodpovědnost za analýzu problému, poskytování a implementaci funkčního řešení. To je značný rozdíl oproti práci konzultanta nebo vedoucího pracovníka v pracovním poměru.

 

18. 5. 2020 633 Petr Kmošek  Management  
Total 0 Votes:
0

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

+ = Verify Human or Spambot ?

Previous article Asociace interim manager
Next article Interim manager plat
Jsem poradce a konzultant pro personální, manažerské a podnikové poradenství. V oblasti lidských zdrojů poskytuji také řadu souvisejících služeb, jako jsou analýza produktivity zaměstnanců, průzkumy zaměstnanců, nábor zaměstnanců. Pro klienty realizuji projekty personálního marketingu a značky zaměstnavatele. Realizuji personální audit a odborné personální poradenství. Má agentura dnes disponuje zkušenými interim manažery pro oblast krizového řízení a interim managementu.